Search
  • luka markovic

Bring positive change into your life

11:11
Tento rok sme vstúpili do novej éry bytia, kde strachy, pochybnosti, minulosť a budúcnosť rozpúšťame v prítomnom svetle lásky a integrácie vlastného JA.

Kto je ten skutočný JA? Bez masiek a bez rolí, ktoré stále hráme. A ako sa k nemu dostaneme ?


"Kto je ten skutočný JA? Bez masiek a bez rolí, ktoré stále hráme."Pomaly objavujeme v sebe nádherne svetlo a veľkolepého čarodeja/kňažku, ktorý/á má vo svojich rukách vlastný osud. Keď konečne prijmeme fakt, že za celé utrpenie, ktoré sme doposiaľ zažili si môžeme len my sami. Tým prevezmeme zodpovednosť za svoj život a v tom momente sa zrodí príležitosť, aby sme napísali príbeh podľa nášho srdca.


Keď sa pozrieme svojim strachom a nedokonalostiam do očí a prijmeme ich ako neoddeliteľnú súčasť seba, je možné začať lietať. Vtedy ste schopní pretransformovať všetky potrebné časti seba. Ako prvé ich prijmete, aby sa stali Vašou súčasťou a zlý pocit zo seba ustúpi, pretože ste sa prijali ako kompletnú bytosť. Privedie Vás to k väčšiemu vnútornému kľudu, ten Vám pomôže jasnejšie si určiť smer, akým sa chcete vydať. Je dôležité vedieť pomenovať a odstrániť všetky obmedzujúce presvedčenia, ktoré Vám bránia v dosiahnutí Vášho cieľa. Ak sa prijmete a pocítite v sebe väčší kľud, až potom budete schopní meniť veci vo svojom živote.


Svet sa prebúdza a Zem má namierené do zlatého veku. Rozhoduje sa, či tu zostaneme s ňou, alebo nás strasie. Buďte aj vy dôvodom prečo si nás Zem nechala.

Zem našu bdelosť potrebuje viac než hoci kedy inokedy.


Prišiel čas prijať samých seba a prijať svoju rolu, ktorú sme si zvolili už pred príchodom do tohto tela. Nezľaknite sa strachu z vlastnej sily a krásy, pretože príde. Možno Vás aj prekvapí Vaša skutočná podstata. Prídu úspechy a prídu zlyhania, všetko je to súčasťou nášho rozvoja a rastu.

Problém nastáva, keď odmietame prijať skúsenosť či pozitívnu, alebo negatívnu. Preto snažte sa prijať všetko čo sa Vám v živote stalo, deje a bude diať.

Život je ako ročné obdobia, každé obdobie má svoje plusy a mínusy. Akékoľvek obdobie je krásne samé o sebe a ako celok sú ešte krajšie.


Ľahko sa stratíme vo všetkých emóciách, ktoré nás každodenne ovplyvňujú. Uvediem len pár z nich: smútok, bolesť , potláčanie samého seba, aktívna myseľ, radosť, smiech, adrenalín, láska, endorfíny, depresia, problém vyjadriť svoj názor, nájsť odpovede na otázky KTO VLASTNE SOM, ČO VLASTNE CHCEM, AKO TO MÁM SPRAVIŤ,...


Aby sme sa nestratili je dôležité v sebe objaviť vnútorný kľud. Vyzývam Vás, aby ste spravili dnes aspoň jeden skutok, ktorý prinesie Vašej duši vnútorný kľud a pokoj. Vtedy len dýchajte, dokým sa myseľ nebude pokojná, uvedomujte si samých seba. Svoju silu, svoju krásu, svoju kreativitu a hlavne svoju jedinečnosť. Ste jediný prototyp na tejto planéte. Ste jedinečný.


Prajem Vám krásny deň plný lásky a vnútorného pokoja

Rainbow wolf0 views
Contact

Račianska 88B ,

821 02  Bratislava

Slovakia 

​​

Tel: + 421 904 575 090

​Email :  markovic@maverix.international

  • Instagram
  • Facebook Social Icon
  • YouTube

© 2023 by Personal Life Coach.